Necim Yeminli Tercüme Hizmetleri

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

NECİM YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU  - HAKKIMIZDA -

NECİM YEMİNLİ TERCÜME BÜROSU: Olarak  2001'den Beri 11 Yılın Tecrübesi deneyimli ve uzman kadrosu ile faaliyete geçtiği günden itibaren geçen 11 yıl boyunca en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bir kuruluştur.Müşterilerinin her türlü metin, belge, sözlü ve simültane tercüme işini tüm dünya dillerinden Türkçeye, Türkçeden tüm dünya dillerine, filoloji diplomalı, deneyimli yerli yabancı yeminli Mütercim tercümanlar tarafından yapılmaktadır.

Günümüzde zamanın nakit olduğunun bilincinde olan firmamız, en kısa zamanda en doğru çeviriyi en ekonomik fiyatlandırma ile yapmaya özen göstermektedir. Titiz, doğru, hızlı, güvenilir bir hizmet sunmanın haklı gururunu taşıyan firmamız müşteri memnuniyetini ön plana çıkarması sayesinde referans listesinde Türkiye’nin saygın kuruluşlarını gösterebilmekte ve bu liste her gecen gün artmaktadır.

İlkelerimiz Firma bilgi ve belgelerinin gizliliğine önem verir üçüncü şahıslarla paylaşmayız. Çevirilerinizin söz verilen zamanda, hızlı ve doğru olması için uzman çevirmen kadromuz ile hizmet vermekteyiz.  Kaliteli çeviriyi uygun maliyetle yapmak ilkemizdir. Ücretlendirme de 1000 karakter/harf bir sayfa olarak kabul edilir.

TERCÜME BİZİM İŞİMİZ TÜM DÜNYA DİLLERİNİ ÇEVİRİYORUZ

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Diller
Copyright © 2011 - Necim Yeminli Tercüme Hizmetleri
Web Tasarım: SATRE TASARIM 0535 946 33 20